Vážení členové a rodiče.

Dovolte nám upozornit vás na platbu členských příspěvků na 2. Pololetí 2012/13 do 4.2. 2013. Jednotný členský příspěvek na pololetí pro všechny členy je 2000 Kč.  Platbu můžete provádět složenkou, v hotovosti nebo bankovním převodem .Variabilní symbol je rodné číslo dítěte! Prosím uvádět, aby mohla být platba identifikována. V případě, že platba nebude uhrazena v uvedeném termínu, bude výška členských příspěvků navýšena o 400 Kč.(Tedy platba příspěvku v únoru a později je 2400 Kč.) Vzhledem ke změně termínů plateb tělocvičen vás prosíme o dodržení termínů. Z toho důvodu je zvýhodněná
platba v termínu. Děkujeme za pochopení. Číslo účtu : JNS cheerleaders 203018155/0300.

Informujeme vás o novém systému obnovy členství u České asociace cheerleaders a potažmo u Českého svazu tělesné výchovy a sportu.
Vaše dítě je registrovaným sportovcem, kterému je vystavená registrační
průkazka. Toto členství pravidelně 1x ročně obnovujeme. Dětem umožňuje soutěžit
na Mistrovství republiky ČR, mistrovství Evropy, využívat slev na školení,
kempy, soustředění a startovní poplatky na soutěžích organizovaných ČACH. Na
toto členství se vztahuje hromadné úrazové pojištění sportovce (detaily vám budou zaslány mailem). Od letošního roku je zřízen členský poplatek 200 Kč pro každého člena, který náš klub bude hradit hromadně (za všechny naše členy najednou) ĆACH. Doufáme, že pochopíte nutnost úhrady tohoto nového poplatku vzhledem k vývoji sportovního prostředí v ČR a podpory realizace kvalitního zázemí pro sportování našich dětí. Prosíme o úhradu 200 Kč v hotovosti na tréninku do konce ledna 2013. Další info na www.cach.cz.

Prosíme nové členy, kteří doposud nemají registrační průkaz, aby odevzdali do konce ledna vyplněnou Žádost o registraci u ČACH, 2 průkazkové fotografie a 100 Kč poplatek za vystavení registrační průkazky, která je již platná celoživotně, pouze se obnovuje členství jednou ročně poplatkem 200 Kč. Žádosti vám budou zaslány emailem, nebo lze vyzvednout na tréninku, nebo stáhnout na: www.cach.cz/?page_id=135

Náš klub je členem ČACH a ČSTV, tedy všichni členové jsou registrovanými sportovci. Začátkem roku byl světové cheerleadingové asociaci  doporučen a schválen vstup do SPORT ACCORD – světové sportovní federace sdružující všechny kvalitní sportovní odvětví a bylo zažádáno o zařazení cheerleadingu mezi olympijské sporty. Je velmi pravděpodobné, že někteří z našich členů se mohou v budoucnu stát členem reprezentačního týmu na OH za Českou republiku. Toto legislativní uznání cheerleadingu jako regulérního sportovního odvětví nám všem přinese postupně zlepšování tréninkových podmínek.

Upozorňujeme rodiče, že mnoho škol přiděluje body při přijímacím řízení za dosaženou sportovní výkonnost, rádi pro naše členy připravíme příslušná potvrzení. Také mnoho zaměstnavatelů má příspěvkové fondy pro sportovní aktivity vedené u registrovaných organizací.

Prosíme vás o pravidelnou docházku na tréninky, pravidelná a systematická pohybová průprava je potřebná pro zdraví našich dětí. Časté tréninkové výpadky nás zdržují při přípravě, protože se jedná kolektivní sport a můžou způsobit zbytečná zranění ( v případě častých tréninkových výpadků a nárazovém tréninku).

Děkujeme za podporu a přejeme vám hodně zdraví a úspěchu v roce 2013.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Zkopírujte heslo:

* Opište nebo vložte heslo:

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>