Head Coach

avatar-1Nikol Míková

Nikol vystudovala obor Tělesná výchova a sport na FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Cheerleadingu se začala věnovat hned při jeho vstupu na sportovní pole v Čechách, nejprve jako cheerleader, později jako trenér. Od této doby má již více než 20-ti leté zkušenosti s trénováním jednoho z nejlepších týmů v ČR. Aktivně působila jak v JNS, tak i v Českém Národním Týmu, tehdy zvaném Czech All Star Team. Od roku 2004 působila na pozici místopředsedkyně České Asociace Cheerleaders a od roku 2012 je její předsedkyní a pomáhá tak k rozvoji našeho krásného sportu. Absolvovala mnoho trenérských školení a kurzů, například od organizací Elite, FCC, ICU či ICA, disponuje také certifikátem trenéra II. třídy od VOŠ ČSTV. Každoročně vede tým JNS k nespočetným úspěchům jak na Českém soutěžím poli, tak i v zahraničí, kde tým JNS dobře reprezentuje Českou Republiku. Je pro všechny členy druhou “mámou“ a bez ní si nikdo neumí JNS ani představit.

slogany a motta:
Bojovník nevzdává to co miluje. Nalézá lásku v tom co dělá.
Nejsou žádné obyčejné okamžiky. Join New Spirit.
Cesta nás dělá šťastnými. Ne cíl.

Senior coaches

Ondra

Ondra má za sebou 10 let gymnastiky a 4 roky cheerleadingu, kde nyní působí jako trenér týmu Thunderbirds. Specializuje se na tumble skills clinic a individuální tumble tréninky. Absolvoval kurz trenéra gymnastiky a školení porotce cheerledingu. Do jeho zájmů patří tanec nebo kreslení. Je tvrdohlavý, hrdý a dříč. Proč dělá cheer? Vždycky se mu líbilo jak tu jedni lidé dychají za ty druhé.

Jeho životní moto: Mám své sny a plním si je.

Kiki

Cheerleadingu se věnuje od roku 2006. Má bohaté zkušenosti v oblasti sportu, tance i hudby. Ráda pracuje s dětmi a vymýšlí nové, zajímavé a kreativní věci.
Upřednostňuje tvrdou práci, zodpovědnost, pečlivost, skromnost, pokoru, lidskost a individuální přístup.
Absolventka kurzů Kinezio – Tapingu a První pomoci v rámci ČČK.

Motto: „Make yourself stronger than your excuses“

Saša

Saša je blázen. Blázen, který svojí energií rozproudí jak halu tak i svůj tým Phoenix! Expert na pohyby a estetiku teď i úspěšně trénuje AllGirl tým Level 5. Nic jiného než cheerleading Saša pomalu nezná, má shlédnutou kdejakou sestavu a pro choreografii má holt Saša oko. V roce 2015 prošel trenérským školením od ICU a stal se součástí CCA* staffu. Věnuje se také designu a cheer hudbě, má vlastní společnost AS Brand, která tyto služby poskytuje. Kromě cheerleadingu se Saša nerad odděluje od svých koček a iPhonu.

Klára

Klára se věnuje cheerleadingu od roku 2006. Prošla hodně sportovních a tanečních odvětví, ale u cheerleadingu zůstala kvůli rozmanitosti tohoto sportu a atmosféře. Zaměřuje se především na techniku stuntů a choreografii tance. Mimo cheer ráda cestuje po světě, fotografuje a maká sama na sobě.

Motto: „Všechno jde, když se chce!“

Majda

Majda se k cheerleadingu dostala náhodou, když jí spolužačka v roce 2002 navrhla, jestli by s ní nechtěla jít na trénink cheerleaders, souhlasila a hned od prvního tréninku si tento sport zamilovala a věděla že tohle je sport přímo pro ní. Od toho roku se cheeerleadingu věnovala aktivně, poté se stala členkou českého All star teamu. Jako trenér působí již 8. nebo 9. rokem. Snaží se o to, aby týmu předala své zkušenosti, motivovala je a vytvořila sestavu, která naplní očekávání týmu, ale i porotců. Absolvovala kurz kinesiotapingu a mnoho školení ČACH a FFC. Její největší zájem je nečekaně cheerleading, dále ráda sportuje, ať už to je jízda na koni, jízda na kole, plavání či snowboarding. Má také ráda filmy, ráda chodí do kina a ráda cestuje.

Motto: „Bolest, kterou cítíš dnes je síla, kterou ucítíš zítra.“

Junior coaches

Márty

Martin je členem JNS od roku 2008 a má za sebou dvě sezóny na pozici trenéra juniorské kategorie. Trénuje převážně akrobacii a stunty. V současné době si doplňuje vzdělání studiem pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, kde se zaměřuje na tělesnou výchovu a sport a výchovu ke zdraví. Díky trénování našel v cheerleadingu další rozměr a tato činnost ho naplňuje a baví. Pomáhat mladým talentům zlepšovat se a vidět jejich výkony na soutěžích je pro něj odměnou za tvrdě odváděnou práci v průběhu sezóny.

Bára

avatar-1

Bára je členem JNS od roku 1999 a má za sebou úspěšnou sezónu na pozici trenérky juniorské kategorie.

 

Peewee coaches

Naty

Cheerleadingu se věnuje od roku 2008, jako trenérka působí od začátku roku  2013.
Zúčastnila se ČACH workshopů o pravidlech a školení o fyziotejpingu a dopingu. Její motto zní „Cheerleading není sport, je to životní styl“

Hanka

S cheerleadingem začala v roce 2007, od září 2013 se věnuje i trénování kategorie peewees. Zažila Cheerleading Worlds 2015, ale jejím snem je na Cheerleading World’s soutěžit. Jako aktivní cheerleader vybojovala se svým týmem několik medailových umístění jak v týmových, tak i group stunt kategorii.

Bětka

Nikola

Nikolu baví vymýšlet zajímavé, kreativní choreografie. Ráda také pracuje s dětmi a právě proto se kromě aktivní účasti začala věnovat i trénování, kterému se věnuje od roku 2013. S cheerleadingem začala již v roce 2005. Získala několik medailí v tuzemských i zahraničních soutěžích v týmových a group stunt kategoriích. Učast na Cheerleading Worlds 2015 v Orlandu, patří mezi její největší zážitky.

Minies coaches

Anička

Cheerleading není jen její zálibou, ale jejím životním stylem. Velice ráda pracuje s dětmi a pomáhá jim rozvíjet jejich pohybové schopnosti. Díky své lásce k cheerleadingu a k dětem se stala peewees a minies trenerém. Anička studuje gymnázium, po jeho absolvování má v plánu pokračovat na medicíně, aby byla schopná dětem poskytnout i odbornou pomoc v případě zranění, která naštěstí nejsou moc častá. Velmi ráda pomáhal ostatním a možná i právě proto ji mají děti tak rády.

Motto: Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.

Maruška

12 let se věnuje cheerleadingu u JNS, prošla si ve stuntech postupně všemi posty (top, base, spoter). S prací s dětmi má mnoho zkušeností, působila jako trenér junior kategorie v JNS, vychovatelka na ŠvP, v zahraničí na akci Mořský koník či na cheer soustředění, občas nastupuje jako babysitter nebo doučuje, zúčastňuje se se svým sborem benefičních koncertů pro postižené. Je milá, přátelská a ráda šíří dobrou náladu a smích. Cheerleading ji zaujal hned na první pohled: jde o originální, energií naplňující, pulzující sport, ve kterém se stále vynalezá něco nového. Momentálně studuje doktorát na Ústavu chemických procesů.

Motto: Všechno na světě se děje z nějakého důvodu!