coaches
& staff

Zakládáme se na tom, aby každý člen byl předán do těch nejlepších rukou. Proto naši trenéři ročně absolvují spoustu školení a konferencí, kde se učí novým postupům a technikám. Trenérský staff funguje jako tým sám o sobě a jsme na něj velice pyšní. Seznamte se s našimi trenéry.

nikolETA
Míková

majitelka klubu

Nikol je zakladatelkou klubu, jeho duší a srdcem. Má odborné vzdělání a praxi 30 let v oboru trenérství a management sportu. Vede klub s láskou a cílem, aby sport a pohyb byl radostnou součástí života dětí a mládeže.

nikola
dohnalová

klubový koordinátor

Niky v týmu zastává pozici hlavní trenéra a během svého působení vedla tři týmy. Mimo to je klubový koordinátor, kdy se podílí na realizaci a fungování klubu. Od roku 2019 je hlavní trenérkou české juniorské národní reprezentace. Má ocenění trenéra roku a dostala se mezi top 30 trenérů mládeže v roce 2017.

karin
černá

klubový koordinátor

Karin patří mezi klubové koordinátory. Zaměřuje se na týmový merch a správu webových stránek.
V JNS již trénovala témeř všechny věkové kategorie a vede pravidelně speciální lekce na akrobacii.
Můžete ji zastihnout v tělocvičně skoro každý den!

alexandr
Stolpovskych

klubový koordinátor

 

Saša zástává funkci jednoho z týmových koordinátorů. Jeho silnou stránkou jsou choreografie a technika stuntů.

 

HANA
DIETRICHOVÁ

ADMIN - FINANCE

Hanka se v JNS zaměřuje na kontrolu plateb. Má na starosti nejen členské poplatky, ale také kontrolu plateb startovného a poplatků za soustředění. 

 

 


Radka
janteková

fan club

Ráďa je zakladatelkou a předsedkyní JNS FAN klubu, který vzniknul na podporu klubu a především skvělých JNS atletů. Cílem je ukázat jednotnou fanouškovskou sílu na soutěžích i mimo ně, organizace vyhlášených Mama baru a pomoc kde je potřeba i zapojením ochotných příbuzných.
 
 


olga
broszová

fan club

Oli patří mezi zakladatelky JNS FAN klubu a je členem výboru od samého počátku. Stará se zejména o rodičovskou výpomoc foto/video dokumentace ze soutěží a akcí, organizaci a zabezpečení vstupenek na soutěže tam, kde je to potřeba, zajištěni propagačních materiálů a všeho co je vlastně potřeba, prostě taková naše ochotná holka pro všechno.

dominka
beranová

trenérka

Domča trénuje tým nejmladších dětiček JNS Bumblebees. Tento tým trénuje již 4. sezónu a zaměřuje se na tělesnou průpravu a přípravu dětí do vyšších levelů.

aneta
boráňová

trenérka

Aneta trénuje tým Jays Junior Level 2, její silnou stránkou je podporovat a zlepšovat atlety aby se dostávali do vyšších levlů. 

 

veronika
bradlerová

trenérka

Verča trénuje seniorský tým JNS Phoenix a letos je také součástí trenérského staffu národního týmu! Verča tŕenuje 6 let a kromě cheerleadingu se také věnuje fyzioterapii.


sára
broszová

trenérka

Sára trénuje prvním rokem JNS Chickadees.

 

 


veronika
dobiášová

trenérka

Verča pomáhá Ondrovi s Tomášem trénovat JNS Thunderbirds, náš senior coed tým. Vnáší tím do trenérského tria ženský pohled a názor. Její silnou stránkou je práce s topy na pozici těla a technice ve stuntech, partner stunty a basket tossy.

linda
doležalová

trenérka

Linda je trenérkou týmů Tweeties a Falcons a v JNS trénuje šestou sezónu. Její silnou stránkou je trénování akrobacie, proto se u nás věnuje soutěžním individuálům a akrobatickým sessions.

eliška
foltýnová

trenérka

Líza trénuje tým JNS Ravens. Jako trenér působí čtvrtou sezonu.

 

 

anežka
francová

trenérka

Anežka zastává pozici trenéra u týmu Cutiebirds. Anežka trénuje první rok a velmi se těší na zdokonalování svých dovedností v pozici trenéra.

 

kateřina
hošková

trenérka

Kačul trénuje tým Chickadees 3.rok. Cheerleading ji nadchnul a snaží se toto nadšení předat i dětem na tréninku. Nejraději se věnuje malým dětem, protože mají nekonečné zásoby energie.

veronika
hošková

trenérka

Veru trénuje druhou sezónu tým JNS Falcons, předtím dva roky působila v mladších kategorií. Ráda vymýšlí kreativní přechody v sestavách a moc jí baví stunty.


anna
hulvertová

trenérka

Anička je u týmu JNS Ravens jako vedlejší trenér a je to její teprve první rok na pozici trenéra v JNS.

 

 

tomáš
jetel

trenér

Tomáš, alias Cempa, trénuje coed tým JNS Thundebirds. Jeho silnou stránkou jsou veškeré stunty. Zaměřuje se především na partner stunt, který je typický pro coed kategorii.

kateřina
jírů

trenérka

Káťa se specializuje na nejmladší věkovou kategorii. Baví jí vymýšlet nové postupy, které pomáhají s procesem učení i u těch nejmladších členů. Trenérem je třetí sezónu.

adéla
kasiková

trenérka

Adél je trenérem JNS Cutiebirds. Trénuje sice první sezónu, ale má spoustu zkušeností, které nasbírala za více než 10 let cheerleadingu.


anastasia
maksimova

trenérka

Asja trénuje náš level 1 tým JNS Cutiebirds. Její silnou stránkou je technika stuntů a znalost pravidel ve všech levelech. Také se specializuje na akrobacii level 1-2.

lenka
mošová

trenérka

Lenka trénuje tým Bumblebees, několik let zpět trénovala původní JNS Peewees.


kateřina
nová

trenérka

Kačka je začínala u týmu Cutiebirds, později vedla tým Ravens a v dnes je hlavním trenérem u Tweeties a Falcons. Zaměřuje se hlavně na stunty, flexibilitu a nejednou dosáhla se svým týmem zlaté sezóny.

ondřej
polanský

trenér

Ondra je trenér našeho coed týmu již 6. sezónu. Specializuje se nejen na techniku stuntů, ale především je odborníkem na akrobacii.

 

 

kristýna
průšová

trenérka

Týna trénuje 4 rokem. Tuto sezónu trénuje nejmladší tým dětiček Chickadees.

 

 

 

nela
smejkalová

trenérka

Nela je druhým rokem jednou z trenérek našeho nejmladšího soutěžního týmu JNS Chickadees.

 

 

 

dominika
svitáková

trenérka

Domi v týmu zastává pozici trenéra a během svého působení vedla dva týmy, jeden dokonce i jako hlavní trenér. Její hlavní doménou je kategorie individuál a pak klasické týmové kategorie. V roce 2019 získala ocenění trenéra roku v rámci JNS a od roku 2021 je asistentem trenéra české juniorské národní reprezentace.

karolína
tökölyová

trenérka

Karolína trénuje dětskou a juniorskou kategorii. Trénování se věnuje 5 let.

kamila
tůmová

trenérka

Kamila je trenér dětské kategorie. Trénování dětí se věnuje již přes 8 let!kateřina
veselá

trenérka

Kačka začala s trénování prvním rokem v sezóně 2021/2022. Nastoupila jako trenérka u JNS Phoenix.

tereza
volfová

trenérka

Terka je trenérem třetí rok a trénuje tým Bumblebees. Práce s těmi nejmenšími ji baví a má radost, když děti zase baví cheerleading a kolektiv.

ondřej
linha

externí trenér

Ondra, všem známý jako “Linhaus” zastává v JNS pozici externího skill -coache. Zaměřuje se především na stunty, akrobacii a kondici.

lenka
šlehofr-phamová

externí trenérka

Lenka tento rok působí v klubu jako externí trenér. V předchozích letech byla 2 roky hlavním trenérem JNS Phoenix a jeden rok jako trenér v týmu JNS Ravens. Specializuje se hlavně na techniku stuntů a vedení týmu.