my jsme

Sportovní klub JNS nabízí dětem a mládeži komplexní pohybový program v oblasti sportovního cheerleadingu.

Součástí programu je všeobecná kultura pohybového projevu, správné držení těla, gymnastická a akrobatická průprava, tanec, skokové variace, techniky stuntování, pohybové hry, dechové cvičení a další aktivity, které podporují správný rozvoj těla od toho nejmenšího věku po dospělost.

1
klub
1
věkovek
1
týmů
1
členů

Jsme největší a nejśpěšnější klub v České republice. Tvrdě jsme pracovali na rozšíření naší členské základny a vzdělávání trenérů a v tuto chvíli můžeme s jitostou říci, že každý člen v každé věkové kategorii se má kde uplatnit a kam dál se posouvat.

zázemí klubu

V prostorech ZŠ Květnového vítězství II. civčíme ve dvou zrekonstruovaných tělocvičnách, které nám jsou k dispozici přes všední dny od 16:30 do 20:00.

Naší prioritou číslo jedna je neustálá investice do pomůcek a vybavení. Naši atleti spolu s trenéry v tuto chvíli využívají 12 gymnastických koberců, airtrack, sadu žíněnek a duchen, švédské bedny a spoustu dalších užitečných pomůcek, které nám pomáhájí v získání nových dovedností.

22 trenérů a další administrátoři se úspěšně starají o plynulý chod klubu. Naši trenéři věnují mnoho času vzdělávání a získávání praxe. Spolu tvoří skvělý tým, který nosí úctyhodné výsledky z Čech i zahraničí.

Jako klub spolupracujeme s řadou externích trenérů a specialistů z různých oblastí sportu ze všech koutů světa – USA, Německo, Taiwan, Slovinsko, 

Jsme nezisková sportovní organizace, člen České Asociace Cheerleaders, Evropské Cheerleadingové Unie a České Unie Sportu.

KAM DÁL?

zájemci

Chceš se stát součástí rodiny JNS? Zjisti veškeré potřebné podrobnosti!

členové

Vítej doma! Zde nalezneš veškeré info o svém klubu.

partneři

Nabídky vystoupení, propagace a další spolupráce.